Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Мета земельної реформи - створити прозорий механізм обігу земель

 

Офіційний веб-сайт Президента України Віктора Януковича - 18/11/2011:

 

Президент України Віктор Янукович наголошує, що мета аграрної реформи - створити прозорий механізм обігу земель на основі єдиної системи державного земельного кадастру. Про це Глава держави заявив на урочистому зібранні з нагоди Дня працівників сільського господарства.

"Маємо зробити все, щоб земельна реформа захищала насамперед інтереси селян, не допускала їх обезземелення, сприяла реалізації їх прав, припинила схеми тіньової приватизації сільгоспземель", - підкреслив Президент.

За його словами, земельна реформа також працюватиме на підвищення інвестиційної привабливості агровиробництва, розвиток іпотечного кредитування, створення дієздатних ринків аграрної продукції та системи підтримки сільгоспвиробництва європейського рівня.

"Сьогодні врешті-решт нам треба набратися політичної мужності та відповідальності й довести її до завершення. Маємо вирішити завдання історичної ваги - повернути землі справжньому господарю, ефективному власнику, реалізувавши конституційне право селян вільно розпоряджатися своїм правом на землю", - підкреслив Віктор Янукович.

Впровадження цивілізованого ринку земель сільгосппризначення, на переконання Глави держави, стане вагомим поштовхом до відродження українського села, розвитку АПК та економіки країни в цілому.

Віктор Янукович нагадав, що в рамках земельної реформи вже прийнято Закон "Про Державний земельний кадастр". Президент висловив переконання, що створення сучасної системи кадастру стане запорукою гарантування прав власників і землекористувачів, здійснення землеустрою, контролю за використанням та охороною земель, встановлення обґрунтованих розмірів плати за землю.

Глава держави також нагадав, що наразі на розгляді у Верховній Раді знаходиться інший важливий законопроект - "Про ринок земель", розрахований на підтримку розвитку фермерства, малого та середнього бізнесу на селі.

"Переконаний, що законодавці забезпечать максимально оперативне і прозоре відпрацювання цього закону. А Уряд забезпечить інформаційне супроводження, роз"яснювальну роботу, адже люди мають розуміти сутність реформи, наскільки корисною є вона для них", - підкреслив Президент.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн