Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Оренда державних земель на Херсонщині

 

ГУ Держкомзему України у Херсонській області - 10/11/2011,

 

Найбільші обсяги орендної плати за землі несільськогосподарського призначення збираються у містах обласного підпорядкування: Херсоні – 28,5 млн. грн. та Новій Каховці – 11,8 млн. Менше – у районах з рекреаційними землями: Генічеському – 5,5 млн., Скадовському – 4,5 млн., Голопристанському – 2,8 млн. грн. Найменші обсяги орендної плати у відділених степових районах: Верхньорогачицькому – 137,8 тис. грн., Горностаївському – 172,4 тис. та Новотроїцькому – 156,6 тис. грн.

На території області орендуються понад 168 тисяч га земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Від орендної плати за використання цих земель місцеві бюджети планують отримати близько 28 млн. грн.

 

Середній розмір орендної плати за 1 га сільгоспугідь державної та комунальної власності складає 150 грн. Найвищий середній показник орендної плати у Каховському районі – майже 300 грн. за 1 га, найнижча середня орендна плата у Новотроїцькому районі – близько 59 грн.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн