Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Стандарт надання Держземагентством адмінпослуги з видачі витягу з техдокументації про нормативну

 

Держземагентство - 26/10/2011:

 

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Стандарту надання Державним агентством земельних ресурсів України адміністративної послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки"

 

Державне агентство земельних ресурсів України повідомляє про оприлюднення з 20 жовтня 2011 року проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Стандарту надання Державним агентством земельних ресурсів України адміністративної послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки". Зауваження та пропозиції надсилати до 30 листопада 2011 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: k317@ukr.net.

Проект наказу розроблено з метою виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 737 "Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг".

Метою державного регулювання є встановлення чіткої процедури надання адміністративної послуги.

 

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн