Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про внесення змін до Порядку реєстрації об"єктів державної експертизи землевпорядної документації

 

Держземагентство - 14/10/2011:

 

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку реєстрації об"єктів державної експертизи землевпорядної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. № 974" (щодо проведення його у відповідність до вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності")

 

На виконання Плану заходів з організації виконання Закону України від 19 травня 2011 р. № 3392-VI "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 червня 2011 року (протокол 43) та з метою приведення Порядку реєстрації об"єктів державної експертизи землевпорядної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. № 974 у відповідність із вимогами Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку реєстрації об"єктів державної експертизи землевпорядної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. № 974 (щодо проведення його у відповідність до вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності").

Держземагентство України запрошує до обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку реєстрації об"єктів державної експертизи землевпорядної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. № 974.

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати до 14 листопада 2011 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: expertiza_2009@ukr.net.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн