Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


До кінця 2012 року в Україні має запрацювати ринок землі

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича - 13/10/2011:

 

Президент України Віктор Янукович наголошує, що до кінця 2012 року в нашій державі повинен запрацювати повноцінний ринок землі. Про це він заявив під час наради з адміністративно-господарським активом Хмельницької області у Кам"янець-Подільському. "Ми у цьому питанні не будемо зупинятися і рухатимемося тільки вперед", – наголосив Віктор Янукович.

Глава держави підкреслив, що земельна реформа особливо важлива у тих регіонах України, де сільське господарство займає значне місце в структурі економіки. Він зокрема нагадав, що у Хмельницькій області аграрний сектор у структурі економіки становить 40%.

Важливим кроком у контексті реалізації земельної реформи Віктор Янукович назвав створення земельного кадастру в Україні.

 

того ж дня, раніше:

 

Громадяни України мають стати реальними власниками на своїй землі – саме це головне завдання земельної реформи. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ у Кам"янці-Подільському Хмельницької області. "Найефективніший господар на землі – це власник. І треба, щоб врешті-решт земля отримала ефективного власника", – наголосив Глава держави.

Говорячи про нинішню ситуацію на вітчизняному ринку землі, Віктор Янукович констатував: сьогодні, на жаль, тут є всі умови для існування корупції та тіньових земельних схем. "Безумовно, ми не можемо цього терпіти... А також того, що люди – власники паїв, отримують не ту ціну, яку сьогодні встановлено за оренду (землі). Це питання треба впорядкувати", - сказав Глава держави.

Президент підкреслив: функціонування повноцінного ринку землі в Україні матиме позитивний вплив на економіку держави в цілому. "Коли цей ресурс буде задіяний у державі, він працюватиме на її економіку", – зазначив він.

Віктор Янукович, окрім того, зазначив, що для впровадження земельної реформи вже зроблено кілька важливих кроків. "Ми підійшли до створення земельного кадастру, щоб врешті-решт побачити реальний стан справ із земельними ресурсами", – зокрема зауважив Президент.

"Крок за кроком ми будемо підходити до створення ринку землі", - наголосив Віктор Янукович.

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн