Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Чого очікувати селянам?

 

Веб-портал КМУ - 14/09/2011:

 

Шановний Миколо Яновичу, шановні колеги!

 

Вашій увазі пропонується проект Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013-2014 роки.

Цей документ, відповідно до законодавства, Уряд повинен разом з проектом Державного бюджету на 2012-й та два наступні роки внести до Верховної Ради України.

Як ви знаєте, роботу над Державною програмою ми розпочали ще на початку року. І вже навесні Урядом було прийнято Концепцію цієї Програми, на основі положень якої було започатковано бюджетний процес 2012 року.

Програма розроблялася за принципово новими методологічними та організаційними підходами.

Ми вперше змінили підхід до підготовки такого роду документів. На основі оцінок соціально-економічного стану кожного регіону, ми визначили потенціал розвитку національної економіки.

Над проектом Програми працювали усі центральні органи виконавчої влади та регіони, залучались наукові заклади...

...Темп приросту валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств – 5,1%; виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 7%....

Що стосується державної підтримки агропромислового комплексу.

За рахунок використання інструментів державно-приватного партнерства буде забезпечено подальший розвиток крупнотоварного високоефективного виробництва тваринницької продукції.

Також буде продовжена робота щодо розвитку інфраструктури аграрного ринку.

Буде розпочато:

- будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції у Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Одеській, Рівненській, Херсонській та інших областях;

- будівництво зерноскладів, зерносховищ та елеваторів у 5 областях (Вінницькій, Херсонській, Київській, Одеській та Кіровоградській);

- реалізація 9 проектів розвитку рослинництва у Харківській, Тернопільській, Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі.

Формування державного Аграрного фонду забезпечить цінову стабільність на продовольчому ринку та створить додаткові гарантії для сільгоспвиробників щодо збуту їх продукції.

У зв"язку із значним зносом сільськогосподарської техніки буде продовжена робота з модернізації сільського господарства шляхом державної фінансової допомоги на закупівлю нової сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Загалом фінансування галузі у наступному році буде збільшено більш ніж у півтора раза, що дозволить сприяти зростанню сільськогосподарського виробництва та відновити частково втрачені позиції на зовнішніх ринках продовольства.

Суттєву увагу буде приділено розвитку аграрної науки.

...У 2013-2014 роках державна аграрна політика буде спрямована на формування багатогалузевого рослинництва, підйом тваринництва, розвиток сільськогосподарської інфраструктури та аграрного ринку...

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн