Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


В земельну реформу закладуть принцип соціального партнерства

 

Мінагрополітики - 01/09/2011:

 

При завершенні земельної реформи необхідно максимально врахувати дві основні складові: економічну та соціальну. З одного боку, зробити аграрний сектор інвестиційно привабливішим, а з іншого – створити умови для розвитку сільських територій. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк під час зустрічі з керівниками компанії – потужних сільгосптоваровиробників.

Головною метою зустрічі було обговорення законопроекту "Про ринок земель" та актуальних питань завершення земельної реформи в Україні.

"Земельна реформа врахує інтереси всіх учасників ринку: селян, фермерів та великих товаровиробників. Сьогодні абсолютно протилежні інтереси різних груп спричинили затяжну дискусію, яка не припиниться, вочевидь, навіть після скасування мораторію. Проте всі ми розуміємо, що іншого шляху для подальшого розвитку аграрного сектору просто немає", - наголосив Микола Присяжнюк. У свою чергу представники потужних сільгосптоваровирбників також наголосили на необхідності завершення земельної реформи та введенні цивілізованого ринку земель сільськогосподарського призначення. Крім того, керівники кампаній висловили упевненість, що при запровадженні ринку земель важливо аби максимально був задіяний принцип соціального партнерства, коли кожний крупно товарний сільгоспвиробник ніс відповідальність за соціально-економічний розвиток сільських громад та територій.

 

Прес-служба

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн