Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Надходження і використання коштів в порядку ст.ст.207, 209 ЗКУ

 

Держземагентство - 31/08/2011:

 

З початку року із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вилучено 1 тис. га земель. З них: 986,48 га (96,1 відсотка) – сільськогосподарські угіддя та 40,18 га (3,9 відсотка) – лісові угіддя. Нараховано втрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у сумі майже 32 млн гривень. Фактично до бюджетів різних рівнів надійшло 42,8 млн гривень.

Також з початку цього року використано 41,2 млн гривень; це лише сім відсотків від загальної суми коштів, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Зокрема, на проведення заходів з охорони земель відповідно до розроблених робочих проектів землеустрою – 10,7 млн грн (26 відсотків), на проведення нормативної грошової оцінки земель – 9,8 млн грн (23,8 відсотка), на розмежування земель державної та комунальної власності – 4,8 млн гривень.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн