Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


"Ой, в лісі, лісі темному..."

 

РБК-Украина - 12/08/2011:

 

В підпорядкуванні Держлісагентства перебуває лише 68% від загальної площі земель лісового фонду, - Сівець

В Україні в підпорядкуванні Державного агентства лісових ресурсів перебуває лише 68% від загальної площі земель лісового фонду. Ще 17% - ліси Мінагрополітики, 2% - Міноборони, 13% - інших відомств, а саме Мінінфраструктури, Мінекоресурсів, МНС, землі запасу, комунальні ліси. Про це в інтерв'ю газеті "Урядовий кур"єр" від 10 серпня 2011 р. повідомив голова Держлісагентства Віктор Сівець.

Він зазначив, що розрізненість серед розпорядників призводить до того, що лісові масиви взагалі залишаються без нагляду та поза увагою представників влади. Як наслідок, виникають проблеми незаконних рубок лісового фонду країни, злочинного неконтрольованого браконьєрства та лісових пожеж.

 


 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн