Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Про внесення змін до ЗКУ (щодо приведення його у відповідність до вимог ЗУ "Про дозвільну систему

 

Держземагентство - заявлена дата 22/07/2011:

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проекту Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України

(щодо приведення його у відповідність до вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності")"

 

 

На виконання Плану заходів з організації виконання Закону України від 19 травня 2011 р. №3392 "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 22 червня 2011 року (протокол 43) та з метою приведення норм Земельного кодексу України у відповідність із вимогами частини першої статті 4 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Державним агентством земельних ресурсів України розроблено проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо приведення його у відповідність до вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності")".

Держземагентство України запрошує до обговорення цього законопроекту.

Зауваження та пропозиції до проекту закону необхідно надсилати до 10 серпня 2011 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: k410@ukr.net.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн