Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Деякі підсумки аграрної і земельної реформ

 

Держземагентство - 16/06/2011:

 

Натепер в Україні проведено реформування понад 11,9 тисячі агроструктур. Створено 34,8 тисяч нових агроформувань ринкового типу, у власності та користуванні яких знаходиться 18,8 млн га земель.

Внаслідок реформування 6,9 млн громадян набули право на земельну частку (пай), із них 6,8 млн отримали сертифікати. На даний час 6,5 млн осіб оформили державні акти на право власності на земельну ділянку, що становить 96 % від загальної кількості.

На сьогодні зареєстровано 4,3 млн договорів оренди. Площа переданих в оренду земельних ділянок та земельних часток (паїв) становить 17,3 млн гектарів.

Загалом по Україні нараховано орендну плату на суму 5,5 млрд грн, середній розмір якої становить – 316,2 грн за 1 гектар.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн