Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


За 7 років розмежовано 165,91 тис. га з 29,12 млн. га

 

Держземагентство - 30/05/2011:

 

Цього року для проведення робіт з розмежування земель державної та комунальної власності з місцевих бюджетів виділено 9,09 млн гривень, при тому що на проведення цих робіт передбачалося спрямувати 275,25 млн гривень з місцевих бюджетів та 1,5 млн гривень з держбюджету. Загалом з 2004 - по 2011 роки роботи з розмежування земель держаної та комунальної власності профінансовані всього на 0,5 відсотка. Причиною тому незаінтересованість органів місцевих органів влади у проведенні розмежування земель державної та комунальної власності, як наслідок, низький рівень фінансування таких робіт на місцевому рівні.

Держземагентство надіслало звернення до голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації про сприяння у проведенні робіт із розмежування земель державної та комунальної власності, а також до Міністерства фінансів України щодо виділення коштів із державного бюджету на проведення робіт із розмежування земель державної та комунальної власності.

Крім того з прийняттям проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення процедури розмежування земель державної та комунальної власності», проект якого підготували фахівці Дерземагентства, будуть усунуті суттєві недоліки чинного законодавства у цій сфері.

 

Довідково

В Україні розмежуванню підлягає 29,12 млн га земель. Органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади прийняли 3878 рішень щодо розмежування земель державної та комунальної власності на площу 6,79 млн гектарів. Згідно з прийнятими рішеннями замовлено 956 проектів землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності на загальну площу 1,57 млн гектарів. Із загальної кількості замовлених проектів землеустрою затверджено 73 на загальну площу 165,91 тис. гектарів.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн