Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Президент України взяв під особистий контроль збереження Біличанського лісу

 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича - 24/05/2011:
 

Глава держави взяв під особистий контроль питання збереження Біличанського лісу.

Сьогодні, під час інтерв"ю Президента України Віктора Януковича французьким журналістам, до Глави держави звернулася депутат Коцюбинської селищної ради, керівник інформаційно-аналітичного відділу програми «Вікна-Новини» телеканалу СТБ та журналіст Інтернет-видання "Українська правда" Ірина Федорів з проханням допомогти вирішити питання збереження київського лісу.

Йдеться про загрозу знищення важливого рекреаційного ресурсу міста Києва – Біличанського лісу – на території понад 4 тисячі гектарів.

Як повідомила Президентові Ірина Федорів, селищна рада Коцюбинського 2008 року розширила межі селища за рахунок лісу 1-ї категорії, що навколо селища. З'явилася загроза поділу лісових земель та вирубки самого лісу. "Цей ліс належить Києву. 4 тисячі гектарів лісу. 700 га вже роздали, "роздерибанили", можна так сказати. Питання в тому, що Прокуратура вживає деяких заходів, проте вони не досить ефективні", – зазначила вона.

"Не мені Вам казати, Ви розумієте цінність рекреаційного ресурсу і землі біля Києва, скільки держава недоотримала коштів, скільки держава в цьому випадку просто програла", – наголосила Ірина Федорів.

"Я Вас як гаранта прошу відреагувати на цю проблему і вжити всіх заходів щодо збереження національного ресурсу. Ви казали, що заради дітей… Я теж заради дітей прошу", – сказала І. Федорів, передаючи Главі держави документи.

Президент у свою чергу пообіцяв вивчити питання, залучивши до роботи правоохоронців, та вжити усіх необхідних заходів. "Я вивчу цю проблему, дам доручення фахівцям, у тому числі й Генеральній прокуратурі. Ми маємо не допустити вирубки цього клаптику лісу", – підкреслив Віктор Янукович.

Глава держави також зазначив, що якщо стануть відомі факти незаконної вирубки лісу, винуватці обов"язково будуть покарані. На що Ірина Федорів повідомила: нині ліс вдалося зберегти. "Не почали? Ну то тоді й не почнуть. Ми зупинимо цей процес", – запевнив Президент Ірину Федорів.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн