Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Громадам сприятимуть у освоєнні невикористовувані публічних земель

 

Роджер Мілн (Roger Milne), Planning Portal, Велика Британія, повідомляє 3 лютого 2011 року про наступне:

 

Міністр житлового господарства Грант Шаппс (Grant Shapps) оголосив про запровадження заходів, які сприятимуть індивідуальним забудовникам та місцевим громадам у поліпшенні територій шляхом спрощення доступу до інформації щодо земель державної або комунальної власності, що не використовуються.
До початку літа Департамент громад та місцевого самоврядування створить спеціальний ресурс, де можна буде отримати повну інформацію щодо публічних земель, що не використовуються, але можуть бути використані для нового будівництва.
Цей новий інструмент працюватиме он-лайн; в ньому буде об"єднано інформацію з існуючих баз даних задля підтримки реалізації нового права громад – права освоєння і забудови земель. Інструмент також включатиме покращені можливості для громадян ініціювати продаж невикористовуваних публічних земель або будівель для повернення їх у використання.
Міністр підкреслив, що у майбутньому громадськість отримає доступ до інформації щодо земель та будівель, які належать набагато більш широкому колу публічних інституцій, і система обробки відповідних запитів буде спрощена.
В рамках запровадження цього інструменту міністр звернувся до урядових установ із закликом відкрити доступ до інформації щодо надлишкових земель та будівель, що їм належать. Він сам дав зразок такому відкриттю і оприлюднив, вперше в історії, повний перелік земельних ділянок та об’єктів нерухомості, що належать Агенції житлового господарства та громад (Homes and Communities Agency, HCA).
Міністр заявив, що згідно планів очолюваного ним міністерства, громади більше не залишаться несвідомими того, які землі є доступними для девелопменту; лише з одним натисканням кнопки на клавіатурі вони отримуватимуть інформацію щодо своїх можливостей для розвитку.
 

Ця та інші історії від Роджера Мілна доступні на диску "Моя Земля".
Переклад з англійської "Моя Земля", 2011

Використання матеріалу дозволяється виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн