Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Землі підпорядкованих НААНУ установ у АРК використовували не за призначенням

 

ГоловКРУ - 14/01/2011:

 

Наприкінці минулого року фахівці КРУ в АР Крим відвідали з ревізіями 18 підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Національної академії аграрних наук України (НААНУ) (повний текст звіту).

[Ревізори виявили, зокрема, такі порушення земельного законодавства:]

Серйозну стурбованість у ревізорів викликало нецільове використання земельних ділянок у Нікітському ботанічному саду, ДП "Приморське" та НІВіВ "Магарач", загальна площа яких становила 14,72469 га. Більше того, у ряді випадків встановлені факти відсутності експертної оцінки землі та права власності на неї. Наприклад, подібна ситуація простежується в Нікітському ботанічному саду, де земельні ділянки загальною площею 6,00315 га практично знаходяться в користуванні сторонніх фізичних і юридичних осіб. Унаслідок використання земельних ділянок не за цільовим призначенням та виходячи із вартості нормативно-грошової оцінки земель розраховано суму матеріальної шкоди, заподіяної Нікітському ботанічному саду, у розмірі 478,80 тис. грн.

У ДП "Приморське" ревізори виявили земельну ділянку площею 8,682 га (селище Партеніт), яка фактично використовується фізичними особами для ведення садово-городнього господарства, тобто не за призначенням. Сума матеріальної шкоди (збитків) підприємства внаслідок нецільового використання землі становила 128,55 тис. грн.

Порушення земельного законодавства встановлено також у НІВіВ "Магарач". Земельна ділянка загальною площею 0,03954 га використовується комерційними структурами не за цільовим призначенням. У результаті зазначеного НІВіВ "Магарач" зазнав збитків на суму 0,81 тис. грн.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн