Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Держкомзем інформує про надходження і використання коштів в порядку ст.207, 209 ЗКУ

 

Держкомзем України - 19/11/2010:

 

Із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва цього року вилучено 2,8 тис. га земель. З них: 2,6 тис. га – сільськогосподарські угіддя та 0,2 тис. га – лісові угіддя. До бюджетів різних рівнів надійшло 79,4 млн гривень, повідомляє начальник Управління земель промисловості, природоохоронного призначення та моніторингу земель Держкомзему Сергій Черноштан.

На сьогодні використано 95,3 млн гривень. З них: на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб – 0,8 млн грн, на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь – 16,5 млн грн, на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель – 19,5 млн грн, на проведення заходів з охорони земель відповідно до розроблених робочих проектів землеустрою – 32,3 млн грн, на проведення нормативної грошової оцінки земель – 5,1 млн грн, на розмежування земель державної та комунальної власності – 0,7 млн грн, інші заходи – 20,4 млн гривень.

Станом на 18 листопада ц. р. залишок коштів становить 606,7 млн. гривень. З них: на депозитних рахунках в установах банку - 228,1 млн грн, решта - 378,6 млн грн - на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад.

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн