Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


ВЕДЕННЯ АГРОБІЗНЕСУ В УКРАЇНІ: ПЕРСПЕКТИВИ 2011 РОКУ - 9 грудня 2010 року, Київ

 

Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ) має нагоду проінформувати Вас про проведення 9 грудня 2010 року щорічної міжнародної конференції "Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2011 року".

Конференція має на меті створити комплексне уявлення про перспективи роботи аграрних компаній в 2011 році, починаючи від кон’юнктури ринків аграрної продукції та сировини, і закінчуючи державною підтримкою та технологічними аспектами виробництва сільгосппродукції.

Серед тем, які будуть обговорюватися на конференції, такі як: фінансові ринки, доступність кредитних та інвестиційних ресурсів, державна підтримка та регулювання, ринки продукції АПК та ресурсів, технологічне удосконалення, інвестиції в АПК та інші.

Ми пропонуємо Вам обговорити поточні проблеми та можливі варіанти їх вирішення в широкому колі практиків та експертів в рамках міжнародної конференції "Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2011 року"

Конференція відбуватиметься за підтримки Міністерства аграрної політики України, а участь в ній братимуть передові компанії АПК України.

Всього очікується участь понад 150 представників аграрних компаній та агрохолдингів, близько 20 представників преси, 30 представників профільних державних структур, освітніх та наукових установ.
Детальніше

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн