Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Експерт "Моєї Землі" взяв участь у дослідженні УКАБ

 

Моя Земля - 30/05/2011:

 

Експерт ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" Максим Федорченко взяв участь у новому актуальному дослідженні Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" - "Рыночная стоимость пахотных земель в Украине". Детальніше тут.

Раніше ми повідомляли про участь нашого експерта у такому дослідженні УКАБ:

 

Моя Земля - 25/08/2010: 

 

Експерт ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" Максим Федорченко у червні-липні 2010 року взяв участь у дослідженні Крупнейшие аграрные компании Украины: эффективность и конкурентоспособность, організованому Асоціацією Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ).

Дослідження містить огляд загального стану сільського господарства України, а також детальне вивчення основних гравців аграрного ринку, в першу чергу - найбільших компаній, так званих агрохолдінгів.

Аналітична інформація, викладена у 6 розділах (Сільське господарство України, Аграрні ринки, Система землекористування, Структурні зміни  у галузі, Розвиток аграрних холдінгів та ефективність їх діяльності, Конкурентоздатність і перспективи), доповнена значним масивом статистичної інформації.

Дослідження доступно російської та англійською мовами.

Детальніша інформація про дослідження тут

 

ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" - 2010

 

 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн