Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Використання с/г угідь в областях України у 1990-2009 роках

 

    Моя Земля, 11/06/2010:

 

    Підготовлені на основі офіційних статистичних даних таблиці відтворюють використання сільськгосподарських угідь (в розрізі областей) для вирощування основних сілськогосподарських культур. Діаграми дають наочне уявлення про динаміку використання площ під певні культури. Таблиці зібрано в один файл формату MS Excel. По деяких областях наведно більш детальні дані щодо земельного фонду.

    Також наведно узагальнюючу інформацію по Україні в цілому за відповідний період. Ця інформація доповнена додатковими статистичними матеріалами щодо земельного фонду держави.

    Цей матеріал доступний на диску "Усі публікації ІРЦ 2000-2010". При повторному замовленні диску діють спеціальні умови.

 

    ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", 2010

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн