Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Еталон проекту землеустрою

 

    Моя Земля, 26/05/2010:

 

    Пропонуємо Вашій увазі еталон проекту землеустрою щодо еколого-економічного обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Текст у форматі txt та архіві RAR.

    Авторський колеквти: Бесараб С.О., Коломоєць Н.Г., Мазуренко М.Г., Колесник В.І., Мазуренко І.В. та інші фахівці ДП “Головний інститут землеустрою”.

    В Еталоні опрацьовані питання щодо складання проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

    Еталон призначений для органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних (фізичних) осіб, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону та ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, працівників наукових та проектних організацій, землекористувачів, науковців, спеціалістів сільського господарства, викладачів, студентів учбових закладів тощо.
    Джерело: Головне управління Держкомзему у Запорізькій області

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн