Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Київщина: площі під основними с/г культурами 1995-2009

 

    Моя Земля, 18/05/2010:

  

    Пропонуємо Вашій увазі таблицю із даними щодо площ земель сільськогосподарського призначення під основними культурами у Київській області. Дані наведено за період 1995-2009 роки. Джерело даних - Управління статистики у Київській області. Таблицю та діаграму підготовлено ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні".

    Повний варіант таблиці, а також аналогічні таблиці по інших областях України, а також колекція публікацій ІРЦ за 2002-2010 роки, статистичних і аналітичних звітів щодо земельної реформи в Україні доступні на нашому диску "Доробок ІРЦ на одному диску". Ця колекція поповнюється щодня.

  

    ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", 2010

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн