Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Відкритий лист пайовиків КСП "Требухівське"

 

    Моя Земля, 20/04/2010:

 

   Сьогодні, 20 квітня 2010 року, ми отримали лист від пайовиків КСП "Требухівьке" (Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів). Цей лист вони направили в газету "Дзеркало тижня" після публікації статті Н. Гоцуєнко "Загадки пристоличної землі". Нам також була направлена копія цього листа для оприлюднення. Пайовики пишуть:

    "Ми були шоковані описаною в ній [у статті] поведінкою чиновників Держкомзему, які вихвалялись своїми досягненнями в боротьбі із земельними рейдерами. Обурені брехнею чиновників Держкомзему, ми направили листа в газету "Дзеркало тижня", в якому виклали справжній стан відносин керівництва Держкомзему із скаржниками. Надсилаємо Вам копію цього листа і просимо оприлюднити його, щоб люди розуміли, що не все те, що кажуть чиновники в інтерью, відповідає дійсності - це тільки чиновницька точка зору, а народ це все проходить на практиці, а не по газетах, і тут, навіть не треба вміти читати між рядків - достатньо роками походити по судах, щоб відрізняти брехню від справжнього життя. Будемо вдячні, якщо Ви почуєте нас і зрозумієте. З повагою, Ініціативна група від імені 1407 пайовиків-членів колишнього КСП "Требухівське").

     На прохання громадян публікуємо цей відкритий лист:

 

Головному редактору газети «Дзеркало тижня»
Мостовому В.П.

Власників земельних часток (паїв) КСП «Требухівське»

в кількості 1407 чоловік в особі

комісії з врегулювання земельних відносин
Оснач Віри Дмитрівни
07454, Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Піонерська, 2
8 044 9434181
Охріменко Тетяни Адамівни
07454, Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Городня, 23
8 044 94 34127
Мельниченко Ганни Миколаївни
07454, Київська обл., Броварський р-н, с. Требухів, вул. Ватутіна, 44
8 044 9434263

 


ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
жителів с.Требухів Броварського району Київської області

 

    Шановний Володимире Павловичу!

    В № 11 (791) 20 від 26 березня 2010 була розміщена стаття Надії Гуцуєнко «Загадки пристоличної землі». Прочитавши її ми були здивовані і вкрай обурені тим, як можуть чиновники Держкомзему України легко брехати стосовно землі колишнього КСП «Требухівське», яка по законодавству повинна належати 1407 пайовикам, від імені яких ми Вам пишемо.
    З 2008 року до теперішнього часу ми звертаємося і шукаємо правди та справедливості і просимо захистити наші інтереси, адже нашу землю нахабно вкрали, незаконно видавши у 2008 р. по підроблених розпорядженнях Броварської РДА державні акти на право власності на наші землі юридичним та фізичним особам. Ці особи не мають жодного відношення до колишніх членів КСП «Требухівське», яким по законодавству ця земля повинна належати.
    На наші неодноразові звернення до Президента України – Ющенко В.А., Кабінету Міністрів України – Тимошенко Ю.В., правоохоронних органів, керівництва Держкомзему – Кулініча О.М., органів місцевої влади – голови Київської ОДА та голів районних державних адміністрацій - нам відповідали тільки відписками, в яких перекладали відповідальність один на одного. Тому хвалитися тим, що начальник Головного управління Держкомзему у Київській області Фокін О.Т. займався цим питанням і зрушив з місця справу - не тільки сором, але й повна неповага та брехня по відношенню до нас – заявників.
    Ні голова Держкомзему України, ні його заступники, ні начальник Головного управління Держкомзему у Київській області не намагалися нам допомогти. Єдине, що допомагало – це оприлюднення в пресі наших заяв, депутатські звернення від не багатьох небайдужих до проблем селянства народних депутатів, а також листи і заяви заступника Головного управління Держкомзему у Київській області Вязьмітінова Ю.В., якого, як нам стало відомо, завдяки цьому тепер намагаються звільнити.
    Ті самі перевірки, якими хвалиться начальник Головного управління Держкомзему у Київській області Фокін О.Т. були вимушеними та небажаними в Держкомземі, вони були здійснені лише під натиском ЗМІ та депутатських звернень до правоохоронних органів протягом всього 2009 року – наші заяви та скарги до Головного управління Держкомзему у Київській області до 2009 року вкривалися пилом в канцеляріях Держкомзему та Головного управління Держкомзему у Київській області.
    Ще нам відомо, що ми не єдині, до кого так само зневажливо ставилися чиновники Держкомзему - протягом останніх років нам довелося чекати в чергах прийому разом з представниками 280 працівників та пенсіонерів соціальної сфери сіл Щасливе і Проліски Бориспільського району (в яких відібрано належну їм по закону землю), представником громади смт «Коцюбинське» Київської області М.Єременком (стосовно відчуження 72 га землі через незаконні рішення Коцюбинської селищної ради), представниками громади Києво-Святошинського району Київської області (по незаконному привласненню територій заповідника «Чернечий ліс») і багатьма іншими. Всі вони, як і ми оббивали пороги Держкомзему наче жебраки, сподіваючись, мабуть, більше на волю Божу, ніж на чесність керівництва Держкомзему та Головного управління Держкомзему у Київській області. Але ж ми - не жебраки! Ми громадяни України!
    А згідно вищеназваної статті у Вашій газеті виходить, що чиновники Держкомзему не покладаючи рук шукають злочинців, які вкрали наші землі, роблять перевірки… Але де ж ті результати перевірок за стільки років? Невже так важко звірити кадастрові номери, номери державних актів та технічну документацію на земельні ділянки? Скільки років для цього потрібно? А скільки років потрібно для скасування незаконно виданих державних актів на право власності на ці земельні ділянки – стільки ж, чи може півстоліття?
    Чому начальник Головного управління Держкомзему у Київській області Фокін О.Т. разом з головою Держкомзему Кулінічем О.М. не хвалиться тим, що за матеріалами перевірок скасовані незаконні державні акти, винних осіб покарано, службових осіб, причетних до цих махінацій притягнуто до відповідальності?
   По законодавству голова Держкомзему своїм наказом може скасувати незаконно видані державні акти на земельні ділянки – легітимність цього наказу не потрібно оскаржувати в суді, так як державні акти згідно довідки Міністерства внутрішніх справ України видані по підробленому рішенні Вишгородського районного суду. То чому до теперішнього часу ми бігаємо по судах, надаємо сотні довідок та інших документів, платимо адвокатам та подаємо заяви про скасування незаконно виданих державних актів, якщо все це можна вирішити одним підписом під наказом голови Держкомзему України?
    Для більш детального вивчення здійснення оборудків із нашою землею, наведемо схему, якої ми дійшли, розмовляючи з тими чи іншими чиновниками місцевої влади:
   СХЕМА

    Ми втомилися від брехні. Всі про все знають – і мовчать. Або займаються самолюбуванням перед пресою, Президентом України та Прем’єр-міністром України.
    Ми звертаємося до Вас, як до компетентної людини, яка не стане друкувати в «Дзеркалі тижня» інформацію, що суперечить дійсності, якщо безпосередні учасники подій, висвітлених у статтях наводять переконливі докази того, що чиновники Держкомзему вводять громадськість в оману і відвертають увагу від дійсної проблеми.
    Тому просимо Вас висвітлити у вашому виданні й доводи іншої сторони порушеного питання:
1. Просимо оприлюднити наш відкритий лист.
2. Провести незалежне журналістське розслідування викладених нами фактів.
3. Опублікувати статтю-підтвердження або статтю-спростування викладених в нашому листі та додатках до нього фактів.

    Це дасть можливість громадськості адекватно поглянути в очі корупції, та відповісти на запитання, хто винен в тому, що в нас вкрали землю, якій ми віддали все своє життя та здоров’я.

    Додатки: на 37 арк.

    З повагою, Ініціативна група від імені 1407 пайовиків-членів колишнього КСП "Требухівське"
 

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн