Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Архів новин

Показати з
по

В Держкомземі шукали, як допомогти пайовикам КСП "Требухівське"

 

  Держкомзем, 11/02/2010:

  У Держкомземі на спільній нараді з представниками колишніх членів КСП «Требухівське» обговорено питання щодо поновлення конституційних прав на землю громадян села Требухів Броварського району Київської області.

  За результатами наради встановлено: відповідно до державного акта на право колективної власності на землю КСП «Требухівське» паюванню підлягало 2357,3 га ріллі та 403,3 га багаторічних насаджень (сади) із 3049,4 гектара земель. Державні акти на ріллю громадяни отримали. А ось земельні ділянки під багаторічними насадженнями, незважаючи на розроблений проект організації території для подальшого паювання та винесення меж земельних ділянок у натуру (на місцевість), досі не розпайовано, оскільки за підробленим рішенням суду їх уже передано у власність кільком юридичним особам.

  Головним слідчим управлінням МВС у Київській області порушено кримінальну справу за фактом заволодіння майном в особливо великих розмірах, а саме: незаконного оформлення та в подальшому реалізації земельних ділянок загальною площею 355,2792 га, які належали пайовикам КСП «Требухівське».

  Щоб поновити порушені законні права громадян на землю Держкомзем доручив ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» - розробнику проектної документації - доопрацювати й подати на затвердження до Броварської райдержадміністрації проект організації території реорганізованого КСП «Требухівське» для подальшого паювання та винесення меж земельних ділянок у натуру (на місцевість) та виготовлення державних актів колишнім членам колективного сільськогосподарського підприємства.

  Для прискорення остаточного вирішення питання Держкомзем звернувся до Уряду з проханням доручити Міністерству внутрішніх справ України повернути вилучені в ході слідства сертифікати на право на земельну частку (пай), видані членам КСП «Требухівське», та інші документи, необхідні для виготовлення державних актів, а Київській облдержадміністрації - забезпечити невідкладне прийняття Броварською райдержадміністрацією рішень, необхідних для виготовлення і видачі державних актів на право власності на земельні ділянки членам КСП «Требухівське».

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн