Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Метод развития и практика его применения при определении рыночной стоимости земли и зем. улучшений

 

  Пропонуємо Вашій увазі статтю ОЛЕКСАНДРА ДРАПІКОВСЬКОГО та ІРИНИ ІВАНОВОЇ "Метод развития и практика его применения при определении рыночной стоимости земли и земельных улучшений". Статтю раніше надруковано у журналі: Вісник оцінки. Українське товариство оцінювачів. Професійний науково-практичний журнал. 2007. №2 (22) квітень-червень. – с.18-23. На сайті "Моя Земля" роботу оприлюднено з дозволу авторів. Стаття у форматі  MS Word знаходиться у архіві .rar із паролем. Пароль доступний лише користувачам списку розсилки.

   ДРАПІКОВСЬКИЙ О.І. - директор Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

   ІВАНОВА І.Б. - заступник директора Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

   ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" висловлює щиру вдячність пану ДРАПІКОВСЬКОМУ та пані ІВАНОВІЙ за надання дозволу розмістити цю статтю, а також інші статті, які вже оприлюднено на сайті у новому розділі "Оцінка земель", а також в інших тематичних розділах сайту.

   Інші публікації О.І. Драпіковського та І.Б. Іванової на сайті "Моя Земля":

Недвижимость. Комментарий к Международным правилам оценки

Стоимость прав на землю при оценке недвижимости

Проблемные вопросы определения и оценки предмета ипотеки

Почем(у) надо оценивать землю: некоторые проблемы методологии оценки земли

Визначення вартості земельних ділянок при їх викупі для містобудівних потреб

Найбільш ефективне використання землі як критерій прийняття містобудівних рішень

Городское землепользование как пространство возникновения и разрешения конфликтов

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн