Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Чи можна „купити” будівельний дозвіл у Великій Британії?

 

  Roger Milne, Planning Portal, Велика Британія, повідомляє 17 грудня 2009 року, що планувальна інспекція підтримала рішення ради Вестмінстера про відмову у наданні будівельного дозволу на перетворення церкви у районі Мейфейр у центральній частині Лондона на спа-центр.


фото: Evening Standard

  Інспектор відкинув апеляцію мульті-мільйонера Джорджа Хеммера щодо перетворення охоронюваної як культурна спадщина церкви Святого Марка (Норт-Одлі стріт) у спа-салон.
  Хеммер, який створив подібний центр у Конвент-Гардені, зустрів опір місцевих мешканців, в тому числі Леді Сейнсбері та місцевої планувальної ради.
  Інспектор, який розглядав апеляцію, заявив, що хоча спа-центр „не конфліктує із тим, як сформульована політика щодо забезпечення послугами місцевого населення, використання будівлі як церкви матиме більш далекосяжні та інклюзивні вигоди для місцевого населення, відвідувачів та працівників району”.
  Член місцевої ради Роберт Дейвіс сказав: „Мій комітет вирішив відмовити у наданні дозволу на тій основі, що це одна з найкрасивіших церков в Мейфейр, і ми переконані, що будівля такого архітектурного значення повинна залишатися відкритою і доступною для кожного”.
  Він додав: „Я переконаний, що відновлення цієї охоронюваної як культурна спадщина будівлі можливе при збереженні її використання як церкви. Як церква, будівля забезпечуватиме вигоди для більш широкого кола осіб; я сподіваюсь, що будуть знайдені необхідні для відновлення церкви кошти, які дозволять зберегти церкву як місце відправлення культу”.

Переклад з англійської "Моя Земля", 2009.
Використання матеріалу дозволяється
виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн