Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Житло стане доступнішим, якщо будувати його у сільській місцевості

  Roger Milne, Planning Portal, Велика Британія, повідомляє 4 грудня 2009 року, що Уряд країни почав консультації щодо заохочення сільських землевласників до передачі вільних земельних ділянок для будівництва доступного житла для місцевих мешканців.
  Урядовий план передбачає збереження земельних ділянок, переданих будівельним асоціаціям для будівництва доступного житла, у фрігольді землевласників (МЗ: в Британії усі землі вважаються власністю корони, ще з часів Вільгельма Завойовника. Приватні особи можуть мати їх на праві фрігольда, що за змістом майже співпадає із правом власності).
  За оренду ділянок їх власники отримуватимуть щорічну орендну плату або один капіталізований авансовий платіж.
  Ці урядові заходи є частиною національного плану з підтримки сільських громад шляхом будівництва доступного житла та створення більшої свободи для розвитку місцевого підприємництва.
  Уряд створив спеціальний фонд із бюджетом 1 мільйон фунтів стерлінгів (13 млн. грн.) для підтримки сільських громад, які запропонують найкращі рішення розвитку населених пунктів у сільській місцевості. Такі громади отримають допомогу фахівців у розробці генеральних планів нових районів житлової забудови, де з'являться високоякісне житло, зелені зони, комерційні та підприємницькі об’єкти, крамниці та об’єкти сфери послуг.
  Міністр з питань житлового господарства та планування John Healey підкреслив, що нестача доступного житла може бути істотною проблемою для сільських громад. Саме тому Уряд вирішив допомогти молодим родинам знайти житло, яке вони собі зможуть дозволити, а підприємцям у сільській місцевості – винаймати місцевих мешканців, аби вони залишалися у сільській місцевості.
  Він додав, що місцеві органи влади повинні застосувати усі свої повноваження, аби запланувати будівництво житла в сільській місцевості. Уряд же забезпечить допомогу фахівців задля будівництва доступного житла для місцевого населення, із дотриманням високих стандартів якості.

Переклад з англійської "Моя Земля", 2009.
Використання матеріалу дозволяється
виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн