Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Відповідальність за збереження пам’яток у Великій Британії

  Roger Milne, Planning Portal, Велика Британія, повідомляє 4 грудня 2009 року про наслідки недотримання режиму збереження пам’яток.
  Алан Бернард, з Лондонського передмістя Твікенхем, у 2007 році отримав дозвіл зробити невелику прибудову до задньої частини Вікторіанскої вілли, а також зробити незначні зміни у її внутрішньому оздобленні. Вілла перебуває під охороною закону як архітектурна пам’ятка.
  Та згодом почали надходити повідомлення від громади, згідно яких пан Бернард зробив набагато більше змін, ніж йому було дозволено, в тому числі видалив оригінальні карнизи та каміни.
  Суд магістратів оштрафував пана Бернарда на загальну суму 22500 фунтів стерлінгів (300 тисяч гривень), а орган, який видав йому дозвіл на будівництво, зобов’язав пана Бернарда повернути віллу до попереднього стану впродовж наступних шести місяців.
  Пан Бернард, власник будівельної компанії та об’єктів нерухомості, які він здає в оренду, визнав порушення планувальних законів.
  За що ж саме і на які суми було оштрафовано несвідомого підрядника:
- 10 тисяч фунтів за зміни стилю будівлі та використання кольору, який не є відповідним місцевості та будівлі;
- 5 тисяч фунтів за видалення двох камінів (один з них – вікторіанський);
- 7,5 тисяч фунтів за здійснення недозволених змін (видалення Вікторіанського карнизу та заміна його сучасним варіантом).
  Пан Бернард також погодився відшкодувати судові витрати на загальну суму 6 тисяч фунтів та повідомив державні органи про п’ять інших змін, яких він зробив у охоронюваному об’єкті архітектури.

Переклад з англійської "Моя Земля", 2009.
Використання матеріалу дозволяється
виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн