Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Експерти "Моєї Землі" зустрілися із представником посольства США

 

  1 грудня 2009 року ми привітали у своєму офісі цікавого гостя - економічного аналітика посольства Сполучених Штатів Америки в Україні пані Аліну М. Армстронг.

  Ми розповіли пані Армстронг про нашу діяльність, а також відповіли на запитання щодо прогресу земельної реформи в Україні, перспектив розвитку земельного ринку, висвітлили позиції кандидатів на посаду Президента України щодо "земельного питання".

  За підсумками зустрічі ми передали пані Армстронг наше видання "Управління державними землями сільськогосподарського призначення", а також консультативну роботу "Правові та інституційні аспекти ринку земель с/г призначення в Україні" (у складі видання "Політика України у сфері сільського господарства, біоенергетики та харчової промисловості").

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн