Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Стоимость прав на землю при оценке недвижимости

 

  Пропонуємо Вашій увазі статтю ОЛЕКСАНДРА ДРАПІКОВСЬКОГО та ІРИНИ ІВАНОВОЇ "Стоимость прав на землю при оценке недвижимости". Статтю вперше оприлюднено у: Вісник оцінки. Українське товариство оцінювачів. Професійний науково-практичний журнал. - 2008 - № 2(26). – С. 25-38. На сайті "Моя Земля" статтю оприлюднено з дозволу авторів. Стаття у форматі .pdf знаходиться у архіві .rar із паролем. Пароль доступний лише користувачам списку розсилки.

  ДРАПІКОВСЬКИЙ О.І. - директор Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

  ІВАНОВА І.Б. - заступник директора Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

  ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" висловлює щиру вдячність пану ДРАПІКОВСЬКОМУ та пані ІВАНОВІЙ за надання дозволу розмістити цю статтю, а також інші статті, які в найближчий час з"являться на сайті у новому розділі "Оцінка земель", а також в інших тематичних розділах сайту.

  Інші статті О.І. Драпіковського та І.Б. Іванової на сайті "Моя Земля":

Проблемные вопросы определения и оценки предмета ипотеки

Почем(у) надо оценивать землю: некоторые проблемы методологии оценки земли

Визначення вартості земельних ділянок при їх викупі для містобудівних потреб

Найбільш ефективне використання землі як критерій прийняття містобудівних рішень

Городское землепользование как пространство возникновения и разрешения конфликтов

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн