Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Будівельні дозволи та права людини

 

  Roger Milne, Planning Portal, Велика Британія, повідомляє 26 листопада 2009 року, що Європейський Суд з Прав Людини втрутився у тривалий розгляд справи про оцінку ризиків та впливів при видачі дозволів на будівництво двох великих терміналів для скрапленого природного газу, які нині працюють у бухті Мілфорд у Південно-Західному Уельсі.
  Суд звернувся до Уряду Великої Британії із формальною вимогою про надання пояснень, які саме державні установи здійснювали оцінку ризиків та впливів, і чи здійснили вони «належну оцінку ризиків та наслідків зіткнення танкерів із скрапленим газом або витоку скрапленого газу з танкерів у бухті Мілфорд або під час стоянки в порту».
  Згоду на будівництво цих двох терміналів надали Рада округу Пембрукшир та дирекція Національного парку «Узбережжя Пембрукшир» у 2003 та 2004 роках.
  Місцеві активісти намагалися оскаржити легальність розміщення таких об’єктів, але програли всі справи у судах Британії. Тепер вони подали позов до Європейського Суду з Прав Людини.
  Суд визначив лютий 2010 року як кінцевий термін для надання офіційної відповіді на запит Суду. Суд, зокрема, хотів би отримати інформацію, чи була надана громаді вся інформація щодо природи та ступеню ризику, пов’язаного із небезпечною промисловою діяльністю.

Переклад з англійської "Моя Земля", 2009.
Використання матеріалу дозволяється
виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн