Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Зміст розділу

 

Британія відкриває доступ до картографічної інформації Ordnance Survey

 

  Roger Milne, Planning Portal, Велика Британія, 19 листопада 2009 року повідомляє, що з квітня 2010 року Уряд лібералізує доступ до даних Ordnance Survey - Національної картографічної агенції Великої Британії. Буде відкрито безкоштовний доступ до картографічних даних щодо меж виборчих округів та меж адміністративно-територіальних одиниць,  меж поштових округів та карт середнього масштабу. Ці дані будуть дозволені до вільного і безкоштовного використання, в тому числі - комерційного. Більш детальна і точна картографічна інформація - наприклад, така, якою користуються забудовники, - залишиться в платному доступі, а плата залежатиме від витрат, пов"язаних із інформацією.

  Секретар Палати Громад John Denham заявив, що це важливий крок до створення більш відкритого уряду.

  Stephen Timms, Міністер, відповідальний за "Цифрову Британію" (Digital Britain), сказав, що це дуже важливий крок, адже принаймні 80% даних у публічному секторі посилаються на місце. Відкритість і доступність картографічних даних сприятиме більш ефективному використанню інформації , нагромадженої у публічному секторі, підприємцями, громадянами і громадами.

Переклад з англійської "Моя Земля", 2009.
Використання матеріалу дозволяється
виключно за письмовим дозволом "Моя Земля"

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн