Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Фактори формування стартової ціни земельних ділянок при продажу на земельних торгах у формі аукціону

 

   Стаття ДЕМЧУКА В.М. та МЕЛЬНИЧУКА О.Ю. "Фактори формування стартової ціни земельних ділянок при продажу на земельних торгах у формі аукціону" досліджує фактори, які були враховані при визначенні стартової ціни лотів аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності шляхом проведення земельних торгів. Наведено коефіцієнти, що застосовувались при обчисленні нормативної грошової оцінки на прикладі однієї земельної ділянки.

  Статтю оприлюднено у: Вісник Національного університету водного господарства та природокористування. Збірник наукових праць. ВИПУСК 1 (45), 2009. - стор.209-215.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн