Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


О планируемой разработке меловой залежи месторождения "Хотиславское"

 

   Отчет о результатах проведения оценки воздействия на окружающую среду добычи мела на участке меторождения "Хотиславское" в Малоритском районе Брестской области

  Мінприроди України повідомляє 13 листопада 2009 року, що Міністерство природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь надіслало в обласну раду Волині запрошення взяти участь в громадських слуханнях щодо подальшого використання родовища «Хотиславське». У листі зазначається, що ця зустріч відбудеться першого грудня в будинку культури села Хотислав Малоритського району Брестської області. Тоді буде оприлюднено звіт про можливий вплив на навколишнє середовище видобування крейди в родовищі.

  У громадських слуханнях візьмуть участь фахівці науково-дослідних інститутів, представники Міністерства природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь, установ та організацій.

  Голова обласної ради Анатолій Грицюк дав доручення заступнику голови обласної ради Борису Загреві та голові постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів Олегу Кіндеру сформувати делегацію волинських фахівців і взяти участь у громадських слуханнях.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн