Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Значення зонінгових правил в організації раціонального використання земель міст

 

   Г.Б. Нестеренко, аспірант, Рада з вивчення продуктивних сил України НАН України

   Значення зонінгових правил в організації раціонального використання земель міст // Науковий вісник, 2007, вип. 17.4 (формат pdf)

   Анотація: Земля є цінним природним ресурсом, який є просторово обмежений, тому прогнозувати і раціонально планувати територіальний ріст міст є особливо важливо. Метою зонінгових правил міста вважається збереження і раціональне використання міського середовища для забезпечення соціально–економічного розвитку міста та гармонійного розвитку людини. В основу правил функціонального зонування території покладено такі засади, які б забезпечили функціональну, соціально-економічну, екологічну, планувальну, естетичну сумісність усіх наявних або перспективних видів її використання і забудови та найбільше б відповідали інтересам її розвитку.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн