Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Розмежування земель державної і комунальної власності

 

  За повідомленням Управління територіального планування використання земель Держкомзему України, на сьогодні [01/11/2009] площа земель державної власності, що підлягає розмежуванню, становить 29357,8 тис. гектарів. Прийнято 2078 рішень про розмежування земель на площу 3464 тис. гектарів. Замовлено 421 проект землеустрою щодо розмежування земель на площу 1432,6 тис. гектарів. Розроблено і затверджено 57 проектів землеустрою на площу 173,1 тис. гектарів.
  Відповідно до обсягів державного замовлення на проведення земельної реформи та забезпечення охорони земельних ресурсів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 р. "Про державне замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб у 2009 році", кошти у 2009 році на проведення робіт із розмежування земель державної та комунальної власності не передбачені.
  Держкомземом направлено пропозиції Міністерству фінансів України до проекту Державного бюджету України на 2010 рік щодо додаткового фінансування робіт з розмежування земель державної та комунальної власності в межах бюджетної програми "Проведення земельної реформи.
  Довідково: Відповідно до пункту 12 Розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України стосовно розмежування земель державної та комунальної власності повноваження щодо розпорядження землями (крім земель, переданих у приватну власність, та земель, зазначених в абзаці третьому цього пункту) в межах населених пунктів здійснюють відповідні сільські, селищні, міські ради, а за межами населених пунктів — відповідні органи виконавчої влади.
  Розмежування земель державної та комунальної власності здійснюється відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України "Про розмежування земель державної та комунальної власності" та "Про землеустрій".
  Крім того, наказом Держкомзему від 18. 11.2008 № 177 затверджено Методичні рекомендації з розроблення проекту землеустрою щодо розмежування земель державної і комунальної власності та підготовлено наказ про затвердження галузевого стандарту "Землеустрій. Правила розроблення. Проекти землеустрою щодо розмежування земель державної та комунальної власності".

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн