Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Визначення вартості земельних ділянок при їх викупі для містобудівних потреб

 

   Пропонуємо Вашій увазі статтю ОЛЕКСАНДРА ДРАПІКОВСЬКОГО та ІРИНИ ІВАНОВОЇ "Визначення вартості земельних ділянок при їх викупі для містобудівних потреб". Статтю вперше оприлюднено в книзі: Містобудування та територіальне планування. Науково-технічний збірник. Київ. КНУБА, 2009, Вип.32, с.182-189. Формат: pdf (версія не нижче 7.0). На сайті "Моя Земля" статтю оприлюднено за дозволом авторів.

  ДРАПІКОВСЬКИЙ О.І. - директор Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

  ІВАНОВА І.Б. - заступник директора Центру організації та економіки міського землекористування, доцент Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, заслужений оцінювач УТО.

   ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" висловлює щиру вдячність пану ДРАПІКОВСЬКОМУ та пані ІВАНОВІЙ за надання дозволу розмістити цю статтю, а також інші статті, які в найближчий час з"являться на сайті у новому розділі "Оцінка земель".

   Інші статті О.І. Драпіковського та І.Б. Іванової:

   Найбільш ефективне використання землі як критерій прийняття містобудівних рішень

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн