Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Проблеми організаційно-правового механізму викупу земельних ділянок для суспільних потреб

 

   Пропонуємо Вашій увазі статтю Андрія МАРТИНА, кандидата економічних наук, докторанта Національного університету біоресурсів і природокористування України, члена Науково-технічної ради Держкомзему, члена Екзаменаційної комісії з експертної грошової оцінки земельних ділянок, член ВГО "Спілка оцінювачів землі"

   Завантажити статтю "Проблеми організаційно-правового механізму викупу земельних ділянок для суспільних потреб" (формат файлу: pdf)

  ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні" висловлює свою щиру вдячність пану Андрію за надання дозволу на публікацію цієї статті, а також інших його наукових публікацій, на нашому сайті. Невдовзі ми опублікуємо інші статті пана МАРТИНА.

  Інші статті та публікації Андрія Мартина:

  Андрій Мартин: "Земельні відносини нині регулюються у "ручному" режимі"

  Андрій Мартин: Розмежування земель державної та комунальної власності: організаційно-методичний механізм (у співавторстві з Підручним А.І.)

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн