Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Природно-заповідний фонд: стан визначення меж і оформлення прав на землю

 

      Управління територіального планування використання земель Держкомзему повідомило 25 вересня 2009 року: площа територій та об’єктів природно-заповідного фонду України становить 2726,47 тис. га. Станом на 20.09.09 межі територій та об’єктів природно-заповідного фонду встановлені в натурі (на місцевості) на площі 812,70 тис. га (29,8%), з них: загальнодержавного значення – 557,71 тис. га (20,4%) і місцевого значення – 254,99 тис. га (9,3%).

     Правовстановлюючі документи на право користування земельними ділянками видані 364 об’єктам природно-заповідного фонду, в тому числі 233 об’єктам загальнодержавного значення та 131 об’єктам місцевого значення.

      У зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування виконання зазначених робіт землевпорядними організаціями здійснюється вкрай повільно.

     Держкомзем вкотре наголошує міністерствам і відомствам, в управлінні яких знаходяться об’єкти природно-заповідного фонду, на необхідності розглянути можливість збільшення фінансування для вирішення питань оформлення правовстановлюючих документів на право користування землею та встановлення в натурі (на місцевості) меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

     Територіальними органами Держкомзему в межах повноважень надається всебічна допомога територіальним органам Мінприроди та землекористувачам стосовно забезпечення виконання землевпорядних робіт та виготовлення документації із землеустрою щодо оформлення правовстановлюючих документів на право користування землею та встановлення меж територій і об’єктів природно-заповідного фонду в натурі (на місцевості).

 

     Моя Земля: проект бюджету-2010 також не передбачає фінансування цих витрат.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн