Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Самовільне зайняття земель з розмахом

 

     Офіційний веб-сайт Держземінспекції України повідомив 17 вересня 2009 року, що на Кіровоградщині вкотре виявлені резонансні порушення пов'язані із самовільним зайняттям земель сільськогосподарського призначення. Так, на території області Олександрійського району Попельнастівської сільської ради ПП «АПК «Артем» самовільно зайнято 821,96 га земель сільськогосподарського призначення. Директора приватного підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності та нараховано шкоду в розмірі 756 тис. грн.
     На території Кіровоградського району Оситнязької сільської ради ПП «Ольвія» самовільно зайнято 49,31 га земель сільськогосподарського призначення. Директора приватного підприємства Гершкула С.І. притягнуто до адміністративної відповідальності та нараховано шкоду в розмірі 45,375 тис. грн.
     В Голованіському районі АФ «Зоря» самовільно зайнято 23,32 га земель сільськогосподарського призначення Грузянської сільської ради, за що директора Соломонюка С.В. притягнуто до адміністративної відповідальності та нараховано шкоду в розмірі 21,459 тис. га.

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн