Моя Земля – інформаційна підтримка земельної реформи та земельних відносин в Україні.
   
     

Останні зміни
8/10/2013


Інформування про досвід і кращі практики країн світу у галузі земельних відносин

 

Моя Земля - 10/11/2011:

 

Черговий переклад в рамках ініціативи: стаття "Примусове відчуження "відсутньої частини" земельної ділянки" (автори: Katri Nuuja, Heidi Falkenbach, Malgorzata Barbara Havel, Kauko Viitanen).

Стаття містить огляд примусового відчуження "відсутньої частини земельної ділянки" відповідно до процедури, передбаченої Законом Фінляндії про Формування Об"єктів Нерухомості (554/1995).

Ця процедура спрямована на впровадження деталізованого плану використання земель для містобудівних цілей у тих випадках, коли межі об"єктів нерухомості та право власності на них не співпадають із тим, що передбачено затвердженим планом. Відповідно до законодавства щодо просторового планування та містобудування, дозвіл на будівництво може бути виданий, якщо присутня "єдність права власності", тобто власником земельної ділянки - як вона є на місцевості - та будівельного майданчика - як він передбачений на плані - є одна і та сама особа (особи).

Поки що текст статті доступний на CD "Публікації ІРЦ 2000-2011".

 

Моя Земля - 14/02/2010:

 

"Моя Земля" оголошує про нову ініціативу "Інформування про досвід і кращі практики країн світу у галузі земельних відносин".
11 лютого 2009 року "Моя Земля" розпочала нову ініціативу у галузі інформаційного забезпечення земельної реформи і земельних відносин в Україні. Ми пропонуємо професійній громаді України, а також усім особам, зацікавленим у питаннях земельної реформи і земельних відносин, українські переклади робіт, присвячених проблемним аспектам земельних відносин, питанням управління земельними ресурсами, організації земельного ринку тощо.
Ми вважаємо, що знання про досвід і напрацювання інших країн є важливою запорукою кращої якості реформ в Україні.
Ми вже звернулися до наших друзів і партнерів – фахівців у галузі земельних відносин – із закликом надавати рекомендації щодо матеріалів, переклад яких може бути корисним і цікавим українській громаді. 
Ініціатива поки що реалізується нами власними силами, без донорської підтримки. Хто бажає підтримати Ініціативу та стати "Партнером перекладу" або "Партнером Ініціативи", звертайтеся до нас електронною поштою або телефоном 044 3311804.
Всі переклади здійснюються з письмового дозволу авторів та власників прав інтелектуальної власності.
Станом на 25 листопада 2010 року року виконано переклади 6 статей і 1 книги:
- робота Кауко Віітанена (Фінляндія) та Ібіміни Какулу (Нігерія), присвячена проблематиці викупу земельних ділянок для суспільних потреб;
- огляд системи управління земельними ресурсами Норвегії, виконаний професором Хансом Севатдалом (Норвегія);
- стаття професора Іана Вілліамсона (Австралія) щодо ролі кадастру у забезпеченні сталого розвитку;
- доповідь пані Агнети Ерікссон (Швеція) щодо особливостей кадастрової системи Швеції;
- робота Віллі Циммерманна (Німеччина), присвячена прозорості управління публічними земельними ресурсами;

- книга Примусове відчуження земельних ділянок та компенсація, видання ФАО (2008), серія LAND TENURE STUDIES, публікація 10;

- стаття пана Пола ван дер Молена та пана Арбінда Туладара (Нідерланди) "Корупція і управління земельними ресурсами".
Тексти в форматі ПДФ доступні на сайті в рубриці "Бібліотека" - "Інші видання" або "Наші видання" (за технічної можливості), а також на диску Усі публікації ІРЦ 2000-2009. Будь-яке використання перекладів, здійснених в рамках Ініціативи, дозволяється виключно з письмового дозволу ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні".

 

      Моя Земля

 

Інші статті розділу >>
Про нас | Мапа сайту | Додому | Контакти | Допомога | ЧАВО | Корисна інформація

(с) Громадська організація "Інформаційно-ресурсний центр "Реформування земельних відносин в Україні", 2008. Позиція авторів матеріалів, розміщених на сайті, може не співпадати з позицією ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні". Використання матеріалів сайту, автором або власником яких є ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні", дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на ІРЦ "Реформування земельних відносин в Україні"


QWER-team – разработка, продвижение сайтов, web дизайн